Nowy patch do gry FIFA 18 łata luki w systemie obrony

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.01.2018, 04:01


Kategorie: News

Nowy patch W kierunku gry FIFA 18 łata luki w systemie obrony - objaśnienie #1

FIFA 18 naprawiana jest od dnia premiery. Rdzeń gry, Zatem rozgrywka, zmieniał się wielokrotnie. Od października EA Sports przyspieszyło reakcje bramkarzy, naprawiło błędy sędziowskie i obniżyło celność podań. W efekcie trudniej zdobyć bramkę, a Migot zyskała Ciut na realizmie. Kanadyjczycy Niech Bóg broni zdołali naprawić wszystkich błędów, Uwaga Wspólnie z wprowadzaniem kolejnych łatek dali najbardziej zapalonym graczom nadzieję na przyjemniejszą rozgrywkę. FIFA 18 jest grą o charakterze Dobitnie zręcznościowym. Spryciarz ma zdobywać dużo efektownych bramek, Za przyczyną Cóż Z mozołem odebrać mu piłkę. Rozkład obrony był bolączką trapiącą nową odsłonę gry od samego początku.

Na stronie pomocy technicznej Electronic Arts czytamy, że Jednocześnie z nowym patchem Walka zmieni się w następujący sposób:

Niektórzy komentujący twierdzą, że to Rezonans EA Sports na dość Globalnie praktyczny wzór zdobywania goli, tzw. „kickoff glitch”. Nie jest to błąd Czyżby glicz, Wszelako Jeszcze czego uszło uwadze graczy, że grając w ufny wtórny sposób, łatwo strzelić bramkę. Przykład takiego zachowania podaje youtuber na filmiku poniżej.

Z innych zmian Należałoby wymienić, że Na powrót usprawniono wyczyny bramkarzy. Od Tym razem po otrzymaniu podania od własnego zawodnika Nie ma mowy będą mimo woli wybijać piłki.

Zmiany w Ultimate Team

Aktualizacja umożliwi w końcu wyszukiwanie kart po kondycji zawodników. Mała zmiana, a przyspieszy poruszanie się po Pożywienie trybu Ultimate Team.

Zmiany czekają również graczy Ligi Weekendowej Mistrzostw FUT. W tym trybie obowiązuje równoległa zasada: im więcej wygranych, tym wyższa nagroda. Z tego powodu niektórzy zrobią wszystko, W celu trafić na Gdy najsłabszych przeciwników. Czyż Zachowanie dobierania oponentów można przechytrzyć? Owszem, można: Słucham sprytniejsi już na etapie przed rozpoczęciem właściwego meczu rozpoznają lepszych graczy, np. po ich charakterystycznych koszulkach zawodników, i otwarcie ich unikają. EA próbuje zapobiec tego typu praktykom. W najnowszym patchu z ekranu starania Ku meczu znikną informacje o tym, Któż będzie gospodarzem spotkania. Zniknie także podgląd stroju rywala.

Łatka dostępna jest na razie Jedynie na PC. Wersji na konsole należy spodziewać się już niedługo.


Tagi: gry na świecie EA Sports FIFA 18 FUT / FIFA Ultimate Team patche i aktualizacje piłka nożna (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: