Ghost Recon Wildlands - jutrzejsza aktualizacja Extended Ops doda lootboxy i rozbuduje tryb PvP

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.01.2018, 07:01


Kategorie: Newsy

Ghost Recon Wildlands - Następnego dnia ukaże się Uwspółcześnienie Extended Ops - rycina #1

Fani wydanej w marcu 2017 roku gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otrzymają Na drugi dzień kolejną darmową aktualizację – poinformowała Interes Ubisoft. Patch Extended Ops ukaże się od razu na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, Znakiem tego konsolach Xbox One i PlayStation 4 a również komputerach osobistych. Na sprzęcie Sony i Microsoftu łatka ważyć będzie około 13,5 GB. Jakkolwiek na PC-tach od 8 GB (Steam) Ku 14 GB (Uplay). A także na zwykłą aktualizację to całkiem sporo, Gdzież tam deweloperzy wprowadzą w niej Trochę fajnych nowości.

Przede wszystkim doczekamy się trybu Ewakuacja, w którym drużyny starają się uratować jednego z dwóch znajdujących się na mapie zakładników, Czyż przeszkodzić przeciwnikom w jego odbiciu. Ponadto pojawią się dwie mapy przeznaczone W stronę Mecz w tej formie zabawy – Instytut a również Garaż. Przedsiębiorca wprowadzi też skrzynie bitewne, o których wspomniano przed kilkoma dniami. Skoro czytamy w opublikowanym komunikacie: „mają one być dodatkowym sposobem na gromadzenie przedmiotów kosmetycznych zarówno w kampanii, Odkąd i w Ghost War”.

To tyle, jeżeli chodzi o zupełne nowinki. Pozostałe zmiany dotyczą już znanych elementów. Np. broń z dodatku Fallen Ghosts będzie dostępna w kampanii z „podstawki”. Żeby z niej korzystać musicie mieć zainstalowane rozszerzenie.

Do tego dochodzą zmiany w klasach postaci (np. zmniejszenie zdrowia u Predatora), mapach (m.in. zablokowanie górnego obszaru głównego budynku w lokacji Dyspozytura w dżungli) Zali grze rankingowej (chociażby wyliczanie stopnia matchmakingu na końcu meczu, a Wykluczone na końcu rundy Jeżeli Ku tej pory).

Jeżeli jesteście ciekawi pozostałych zmian, to odsyłamy Was Na oficjalnej rozpiski.


Zawartość jutrzejszej aktualizacji. - Ghost Recon Wildlands - Horyzonty ukaże się Nowelizacja Extended Ops - wiadomość - 2018-01-24
Zawartość jutrzejszej aktualizacji.


Tagi: gry na świecie Ghost Recon: Wildlands lootboxy patche i aktualizacje strzelanki TPP (TPS) Ubisoft Ubisoft Paris PC PS4 XONE
Skomentuj: